HİZMETLERİMİZ

SAĞLIK APART PANSİYON HİZMETLERİ

Apart Pansiyonumuz günlük,aylık veya sezonluk yazlık, olarak kiraya verilmektedir.

Öncelikle güven, arkasından huzur ve içten güler yüzlü  çalışanlarımız,her zaman size yardımcı olmaya hazırdır.Anne ve babamın görevi gereği  (Sağlık Memuru-Ebe Hemşire), herhangi bir sağlık probleminde de ilk yardımda sıkıntılarınızı gidermeye insani açıdan gayret gösteriyoruz.

Yeşil ve geniş bahçesinde MANGAL keyfi piknik havasında yapılabilmektedir. Apart mutfağınızda kendi damak tadınıza uygun yemek, hatta börek yapma imkanı sunuyoruz.

Biz herkesin tatil döneminde doğal olarak isteyeceği sorunsuz tatil beklentisini had safhada tutarak,istediğiniz rahatlığı sizlerin hizmetine sunmaya çalıştık. Bunu kapıdan ilk girişten başlayarak odadaki yatak yastıktan tutunda mekanda bulunan her araç ve gereçleri özenle seçerek dizayn ettik.Malzemenin en iyisini/kalitelisini seçtik.Hizmette çıtayı yüksek tutuk.Bebek, çocuk ve yetişkinler için salıncaklar, yorgunluğunuzu alacak.İsteyen tavla,okey,satranç yada top oynayacak,yada ağaçların altında/ kamelyada çay/kahve içebilecek,yemeğini yiyebilecektir.

Rezervasyon yaptıran misafirlerimizi Bandırma feribot iskelesinden yada Erdek garından aracımızla ücretsiz olarak alıyoruz. (Aracın müsaitlik durumuna göre,7 gün ve daha fazla rezervasyonlar için geçerlidir.)

YAZ SEZON DIŞINDADA AÇIĞIZ,  ISITMA, SICAK SU 24 SAAT 

NOT :Apart pansiyonumuz aileye mahsustatil ve dinlenme amacına hizmet eder.

803 defa görüntülendi.