HAKKIMIZDA

Balıkesir Erdek Ocaklar Sağlık Apart Pansiyon/Apart Otel ailesi olarak öncelikle kendi evimizde misafirlerimizi ağırlıyormuşuz gibi bir misyon yüklendik. Sizlere kendi evinizde aradığınız rahatı ve huzuru sağlamak için olması gerekenlerin en iyisini yapmaya çalıştık.

Erdek Ocaklar’da hem ucuz, hemde hesaplı apart pansiyon/apart otel olmaya özen gösterdik.Erdek Ocaklar’da, sağlıklı/hijyen aynı zamanda güvenli ve huzurlu bir mekanda tatil isteyenlerin ilk tercih edecekleri nezih bir Apart Pansiyon-Apart Otel olarak akıllarda kalmak amacımızdır.

Bütün bir yılın stresini atmak için zamanınızı ayırdığınız bu tatil günlerinizde verimliliğinizi artırmak adına en doğru yeri seçerek Erdek/Ocaklar tatil beldesinde, Sağlık Apart Pansiyon da (Apart Otel) ,sizlere konaklama imkânını sunduk. Bunu yaparken bizimle aynı alanda hizmet sunan seçenekleri gözlemledik ve her zaman daha iyisini yapmayı hedefledik. Buraya gelen misafirlerimizin, bizlere olan güven ve sevgisiyle ayakta kalabileceğimizi biliyoruz.

Her sene binamızın içini, odaların tasarımını, konforunu yenileyerek kaliteyi öncelikle temiz sağlıklı ortam ile sağladık. En büyük övgümüz Sağlıklı ortam,güven ve sevgi hususundadır. En ince ayrıntıya kadar düşünülen  temizlik ile Sağlık Apart Pansiyon–Apart otel, SAĞLIK kelimesinin anlamını bilerek  bu ismi layığı ile taşıdığını düşünüyoruz ve taşımaya da kararlıdır.. Biz sadece müşteri değil, her bireyle birer dost kazanan ev sahibi gibi olduk. Tabii ki bunun yeterli olup olmadığına sizler karar vereceksiniz.

Mavi Bayrak alarak, deniziyle plajıyla doğasıyla doğal halini koruması yönüyle,oksijen deposu havasıyla, yeterliliğini kanıtlamış Erdek/Ocaklar mahallemizde,Apart Pansiyon/Otelimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

1.049 defa görüntülendi.
Dil Seçenekleri »